Telefoni më i shtrenjtë në botë

Shumica e njerëzve përdorin telefona celularë për qëllimin e tyre të synuar. – bëni thirrje, merrni dhe dërgoni SMS, përdorni internetin, etj.. Sidoqoftë, për disa, kostoja e telefonit është një mundësi për të nënvizuar statusin e tyre, theksoni imazhin, qëndroni në qarqet tuaj.

shpesh, edhe telefonat mobilë më të shtrenjtë nuk kanë programe unike dhe mbushje teknike. Mimi i tyre varet nga ekskluziviteti i modelit., metale dhe gurë të çmuar. Madhësia gjithashtu nuk ka rëndësi.

Prodhuesi dhe shitësi i mallrave luksoze për të pasurit dhe të famshmit është Falcon, vendosur në New York. Stafi i saj përfshin bizhuteri dhe stilistë, të cilat punojnë me metale dhe gurë të çmuar të rrallë.

Falcon nuk i zhvillon modelet e saj të telefonit, aksesorë, dhe përdor produkte Apple . Prandaj jo befasuese, që telefoni i lëshuar nga emri i kompanisë së tyreFalcon SuperNova iPhone Pink Diamondmë e shtrenjta në botë.

Falcon SuperNova iPhone Pink Diamond
Falcon SuperNova iPhone Pink Diamond

Ai u la i lirë brenda 2014 vit, dhe. të mishëruar në modelet iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus. në tre ngjyra: në ar, trëndafili dhe platini. Smartphone dallohet me një diamant të madh, montuar në anën e pasme. Pricemimi i tij mund të barazohet me çmimin e një aeroplani ose një vile të madhe.

Për t'i zotëruar ato ju duhet të jepni 100 milion dollarë. Trupi i saj është i përbërë nga një shufër e tërë prej ari të verdhë ose rozë 18 karat. Ekziston një shembull, bërë në platin 950. Në mënyrë që të theksohet statusi i smartphone, një diamant i rrallë rozë i vendosur nën logon e Apple.

për “buxhetor” versionet e futura diamante blu dhe portokalli. Kostoja gjithashtu ndryshon në varësi të madhësisë së diamantit.. Si një aksesor i këtij smartphone, shërbenin kufje prej ari dhe platini., kosto 300 dollarë.

Smartphone është i aftë të mbështesë një kartë SIM, 3G, 4G, Wi-Fi, Blutooth, GPS, USB, NFC. J,e pajisur me procesor dual thelbësor 1,4 GHz. Smartphone ka një ekran 5.5 inç, 128 Kujtim Gb, ekziston edhe një funksion mbështetës i portierit 24-orësh, Garancia është pesë vjet. Këto modele janë zhbllokuar., për t’u përdorur në të gjithë botën. aparat fotografik 8 Blic LED i dyfishtë i MP. Ka mundësi shtesë. – sensori i gjurmëve të gishtërinjve.

Epo, avantazhi kryesor është pamja, e cila nuk mund të mos bëjë përshtypje. Informacioni i blerësit për këto smartphone nuk është në shfaqje..


Warning: Use of undefined constant the_ratings - assumed 'the_ratings' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/u0566621/data/www/d-aid.ru/wp-content/themes/solon/content-single.php on line 34
ХерняПойдетНормЗаебисьОхуенно (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...

Më pëlqeu artikulli? Поделись с друзьями!